Åsa Berglund-Nyman
Redovisningskonsult
Auktoriserad SRF
0706-88 56 46
asa@ameko.se

Krister Sewerinsson
Redovisningskonsult
Auktoriserad SRF
0703-13 21 22
krister@ameko.se

Marianne Boström
Redovisningskonsult
0703-35 28 88
marianne@ameko.se

Eva Lomander
Redovisningskonsult
0707-33 44 59
eva@ameko.se

Anna-Lena Gyllensvaan
Redovisningskonsult
0703-30 28 91
anna-lena@ameko.se

Sarah Andersson
Redovisningskonsult
0703-35 57 10
sarah@ameko.se

Helen Chrysander
Redovisningskonsult
0706-00 34 67
helen@ameko.se

Annie Fransson
Löne- och redovisningskonsult

annie@ameko.se

Kontakta oss

 

Adress för post och besök:

AmEko Redovisningsbyrå AB
Flygledarevägen 3B
423 37  TORSLANDA

Kontoret: 031-92 24 35

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy