Åsa Berglund-Nyman
Redovisningskonsult
Auktoriserad SRF
0706-88 56 46
asa@ameko.se

Krister Sewerinsson
Redovisningskonsult
Auktoriserad SRF
0703-13 21 22
krister@ameko.se

Veronika Wassberg
Redovisningskonsult
0708-84 08 96
veronika@ameko.se

Lena Forbes
Redovisningskonsult
0737-13 71 63
lena@ameko.se

Anna-Lena Gyllensvaan
Redovisningskonsult
0703-30 28 91
anna-lena@ameko.se

Helen Chrysander
Redovisningskonsult
0706-00 34 67
helen@ameko.se

Annie Fransson
Löne- och redovisningskonsult
0703-35 57 10
annie@ameko.se





Kontakta oss

 

Adress för post och besök:

AmEko Redovisningsbyrå AB
Flygledarevägen 3 B
423 37  TORSLANDA

Kontoret: 031-92 24 35

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy